Filtr do wody – urządzenie przydatne w kuchni

Czy wodę przefiltrowaną przez MG+ można gotować?
27 kwietnia 2018
Czy można pić wodę po odwróconej osmozie
Czy można pić wodę po odwróconej osmozie?
17 października 2019
Pokaż wszystkie

Filtr do wody – urządzenie przydatne w kuchni

Filtr do wody - urządzenie przydatne w kuchni

Posiadanie w domach odpowiednich filtrów do oczyszczania wody stało się bardzo popularne. Coraz częściej jesteśmy uświadamiani co tak naprawdę zawiera woda kranowa i jakie niebezpieczne substancje może nam dostarczyć. Ponadto posiadanie takiego urządzenia jest dużym ułatwieniem, w szczególności dla osiedlowych mieszkańców, kiedy woda kranowa nie spełnia ich oczekiwań. Filtry z łatwością radzą sobie z zanieczyszczeniami znajdującymi się w wodzie i skutecznie je wychwytują. Istnieją zarówno filtry do montowania pod zlewozmywakiem jak i te wolnostojące, łatwe w eksploatacji i tanie w utrzymaniu.

Filtr – przydatny w kuchni

Posiadanie filtra oczyszczającego posiada wiele zalet. Dzbanki filtrujące Dafi to przykład filtrów wolnostojących cieszących się ogromnym powodzeniem. Filtry te mają unikalny kształt i nowoczesny design, który umożliwia łatwe dopasowanie w wystrój i styl każdej kuchni. Dostępne są w wielu kolorach i stylach. Wymienne filtry, umieszczone w dzbankach działają niezwykle szybko, ale co najważniejsze bardzo skutecznie. W mgnieniu oka woda poprzez przepływ przez filtr oczyszcza się i jest gotowa do spożycia, pozbawiona szkodliwych substancji. Ponadto tego typu urządzenie wraz z wymiennym filtrem posiada przystępne ceny. Jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż kupowanie wody butelkowanej.

Działanie filtra

Dzbanek filtrujący, pomimo prostej budowy, działa bardzo skutecznie. Filtry znacznie redukują twardość wody, co przedłuża życie urządzeń AGD, które posiadamy w kuchni. Redukcja twardości wody wpływa na eliminowanie dręczącego kamienia, który z biegiem czasu niszczy nasze sprzęty. Woda przepuszczona przez filtrujący dzbanek będzie także pozbawiona niechcianych substancji, jakimi są ołów, chlor czy rdza znajdująca się w sieci. Dodatkowo filtry Dafi poprawiają walory zarówno smakowe jak i zapachowe wody, sprawiając, że staję się ona smaczniejsza. Dafi posiada również filtry, które skutecznie podnoszą pH wody, a także ją mineralizują (filtr MG+) Tak przefiltrowana woda jest zdecydowanie czystsza i smaczniejsza.

Dzięki posiadaniu na co dzień filtra do wody w kuchni, możemy być pewni, że przygotowane potrawy będą zdrowsze i smaczniejsze, a nasze urządzenia bezpieczniejsze.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok