Czy warto kupować dzbanek filtrujący?

Z kranu, z filtra czy z butelki- jaką wodę wybrać?
27 kwietnia 2018
Czy dzbanek Dafi można myć w zmywarce?
27 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie

Czy warto kupować dzbanek filtrujący?

Stan jakości wody kranowej ciągle się pogarsza. Staje się ona coraz twardsza, a korodujące rury dostarczają do wody szkodliwe metale ciężkie. Taka sytuacja zmusza wielu z Nas do kupowania wody butelkowanej do codziennego spożycia.

Chcąc rozwiązać ten problem i poprawić jakość, a także smak wody wielu z Nas decyduje się na montaż odpowiedniego filtra, który wyeliminuje z niej szkodliwe substancje.

Obecnie już tylko nieliczni zastanawia się czy warto kupować dzbanek filtrujący. Wynika to z wielu zalet, które przemawiają za jego posiadaniem.

Dzbanek filtrujący – dlaczego warto?

Dzbanek filtrujący z wymiennymi wkładami to najpopularniejsze rozwiązanie w coraz większej ilości kuchni. Jest on niezwykle wydajny, a także i ekonomiczny. Jego budowa i sposób działania nie jest skomplikowany dzięki czemu z łatwością każdy z Nas wymieni w nim filtr i za jego pomocą przefiltruje wodę.

Sam proces filtracji nie trwa długo, za każdym razem filtrujemy tyle wody, ile nam jest potrzebne w danym momencie. Nie wydłużając zbytnio czasu gotowania wody czy przygotowywania posiłków.

Dzbanki polskiego producenta Dafi są dodatkowo bardzo eleganckie i nowoczesne, dzięki temu z łatwością wpasują się do wystroju zarówno nowoczesnej jak i klasycznej kuchni.

Dzbanki wyposażone są w wymienne wkłady filtrujące, które należy wymieniać raz w miesiącu w celu zapewnienia sobie nieprzerwanie czystej i smacznej wody.

Dzbanek filtrujący – godna alternatywa wody butelkowanej.

Dzbanki filtrujące wraz z wkładami wymiennymi to najwygodniejszy sposób filtrowania wody. Nie wymaga on montowania skomplikowanych urządzeń czy wzywania serwisanta, gdy nastanie potrzeba wymiany filtra. Dzięki ich zastosowaniu jakość filtrowanej wody, znacznie się polepsza, a także odczuwalnie zmienia się smak wody. Dopasowując rodzaj filtru do własnych potrzeb, możemy wybrać z pośród różnych typów wkładów, począwszy od standardowych, dzięki którym unikamy osadzania się kamienia, po wzbogacające wodę o magnez, potas, sód czy wapń. Jeśli ktoś zastanawia się czy warto kupować dzbanek filtrujący, to polecamy to rozwiązanie każdemu kto ceni sobie zdrową i smaczną wodę. Pasjonaci wody butelkowanej z całą pewnością, mogą zamienić ją na wodę filtrowaną dzięki dzbankom Dafi.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok