Czy dzbanek Dafi można myć w zmywarce?

Czy warto kupować dzbanek filtrujący?
27 kwietnia 2018
Czy filtry do wody usuwają mangan i żelazo?
27 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie

Czy dzbanek Dafi można myć w zmywarce?

Coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość wody pitnej jaka płynie w kranie. Co przekłada się na wzrost użytkowników dzbanków filtrujących Dafi. Umożliwiają one w szybki i prosty sposób polepszenie jakości wody. Dzięki nim bez żadnych obaw możemy pić wodę prosto z dzbanka bez konieczności filtrowania. Aby móc nieprzerwanie korzystać z właściwości dzbanków, zaleca się wymianę filtra nie później niż co 30 dni. Jest to też doskonały czas, aby wymyć swój dzbanek. Wiele osób zastanawia się czy dzbanek Dafi można myć w zmywarce?

Dzbanek Dafi można myć w zmywarce

Dzbanek jest produktem, który ma kontakt z wodą, w związku z tym szczególną uwagę należy poświecić jego utrzymaniu w czystości. Za każdym razem, kiedy wymieniamy filtr na nowy, zaleca się dokładne wymycie dzbanka płynem do naczyń i ciepłą wodą. Dzbanek również nadaje się do mycia w zmywarce. W tym celu należy rozmontować dzbanek, wyciągnąć filtr, a jego elementy umieścić w zmywarce. Nie zaleca się mycia w zmywarce pokrywy, która posiada wyświetlacz LED, mógłby on ulec zalaniu. Pokrywę dzbanka umyjmy wilgotną szmatką. Jeśli na twoim dzbanku pojawił się biały nalot z kamienia, możemy pozbyć się go używając wody z octem lub kwaskiem cytrynowym. Wszelkie elementy dzbanka zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na ścieranie i szorowanie, dzięki czemu bez obaw możemy go myć w dowolny sposób.

Dzbanki i filtry Dafi

Dafi to polski producent dzbanków, butelek i wymiennych wkładów filtrowych, dzięki którym każdy z Nas może cieszyć się zdrową i smaczną wodą w swoim domu. Zły stan rurociągów i wysoce twarda woda, powodują konieczność montowania filtrów do wody. Dzbanki Dafi to wygodne w użyciu filtry do wody, które zmiękczają wodę, chroniąc nasze urządzenia AGD przed osadzaniem się kamienia. Wymienne filtry umieszczane w dzbankach posiadają szereg właściwości; polepszają smak wody, a także wzbogacają ją o cenne minerały takie jak np. magnez. Dzbanki Dafi zyskują coraz większe grono zwolenników, dzięki bogatej ofercie dzbanków i filtrów, dzięki czemu bez trudu możemy je dopasować do wystroju kuchni i własnego zapotrzebowania.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok